Firma kamieniarska KAMEX Toruń, kujawsko-pomorskie

Firma kamieniarska KAMEX Toruń, kujawsko-pomorskie

Firma kamieniarska KAMEX

Firma kamieniarska KAMEX powstała w 1976 roku w Wielkim Czystym w województwie kujawsko-pomorskim i specjalizuje się w kamieniarstwie nagrobkowym.

Jesteśmy jedną z największych i najbardziej cenionych firm kamieniarskich w regionie.
 
Ponad 40 letnia tradycja zobowiązuje, dlatego też swoją wysoką pozycję na rynku utrzymujemy niezmiennie dzięki wysokiej jakości świadczonych usług, terminowości, różnorodności wykorzystywanych materiałów oraz przystępnej cenie.

maszyny kamex
 

samochody kamex

Używane przez nas materiały importujemy bezpośrednio z całego świata, począwszy od Skandynawii, RPA, poprzez Indie, a na Brazylii skończywszy. Różnorodność ta pozwala na zaoferowanie Państwu granitu lub marmuru dopasowanego do Państwa konkretnych wymagań czy projektów.

Specjalizujemy się w produkcji i montażu nagrobków granitowych. W siedzibie firmy i na punkcie sprzedaży w Toruniu mogą Państwo wybrać nagrobek z pokaźnej wystawy nagrobków. Istnieje również możliwość wyboru nagrobka lub grobowca z katalogów ze zdjęciami dotychczasowych realizacji.

Jesteśmy również otwarci na wykonanie wszelkich indywidualnych projektów zaproponowanych przez klienta. Do każdego zamówienia wykonujemy komputerowy projekt nagrobka, tak aby Klient zawsze był pewny co do trafności swojego wyboru.

W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę wyrobów z kamienia używanych w budownictwie. Są to parapety, schody, blaty kuchenne i łazienkowe, posadzki i elementy na kominki. Funkcjonalność oraz niepowtarzalne piękno kamienia naturalnego sprawia, że coraz częściej używany jest on właśnie do wystroju wnętrz domów, sklepów, firm, ogrodów.
 

Kamieniarze w kujawsko-pomorskim

Szukają Państwo doświadczonych kamieniarzy z kujawsko-pomorskiego? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą KAMEX z Torunia. Jesteśmy firmą, specjalizującą się w produkcji nagrobków i rzeźb na cmentarz. Pragniemy zaproponować Wam szeroki wybór wysokiej jakości produktów, wykonanych z kamienia naturalnego, aby godnie upamiętnić zmarłych bliskich.

Jako profesjonalni kamieniarze z kujawsko-pomorskiego oferujemy różnorodne wzory nagrobków, które są starannie zaprojektowane i wykonane z użyciem najwyższej jakości granitu, marmuru czy piaskowca. Nasz zespół ma bogate doświadczenie w tworzeniu nagrobków o różnych kształtach, stylach i rozmiarach, aby sprostać indywidualnym preferencjom i potrzebom naszych klientów.

Usługi kamieniarskie 

W ramach świadczonych usług kamieniarskich w Toruniu, tworzymy piękne rzeźby nagrobkowe, które dodają wyjątkowego charakteru i piękna grobom. Nasze rzeźby są wykonane z precyzją i dbałością o szczegóły, by oddać wyjątkowość i znaczenie osoby, której pamięć mają one uczcić. Oferujemy różnorodne motywy i style rzeźb, które można dostosować do indywidualnych preferencji.

Dostarczamy również różnego rodzaju dodatki i ozdoby do nagrobków, takie jak wazy, tabliczki inskrypcyjne, lampy czy krzyże.

Usługi kamieniarskie w Toruniu obejmują także kompleksowy montaż nagrobków, grobowców i rzeźb. Cena produktów i usług zależy od wybranego wzoru, materiału, rozmiaru, dodatkowych elementów oraz zakresu prac. Jesteśmy przekonani, że nasze nagrobki i rzeźby będą stanowić godne i piękne upamiętnienie zmarłych bliskich.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu, aby omówić Państwa potrzeby i udzielić szczegółowych informacji na temat naszej oferty. Jesteśmy gotowi sprostać Waszym oczekiwaniom i zapewnić usługi kamieniarskie najwyższej jakości.

 

cytat

Nie sama praca, ale jej cel sprawia, że to jest coś wyjątkowego

William Paul Young

 

Formularz zapytania

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności.
 

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej kamex.info.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.