Nagrobki Purest Toruń – oficjalne partnerstwo biznesowe

Nagrobki Purest Toruń – oficjalne partnerstwo biznesowe

Z radością informujemy, że firma Kamex stała się oficjalnym Partnerem wzornictwa Purest®. U nas możecie legalnie skorzystać ze wzoru i cieszyć się zarówno wysokiej jakości wykonaniem, jak i pięknym wzornictwem. Współpraca ta pozwala nam tworzyć nagrobki Purest Toruń, które wpasują się w każdy gust.

Tworząc nagrobki na podstawie wzornictwa Purest, stawiamy na harmonię i równowagę, aby stworzyć spokojne i estetyczne dzieło, które będzie z godnością oddawać pamięć o zmarłej osobie. Oferujemy nagrobki Purest wykonane z wysokiej jakości materiałów, takich jak granit, marmur i piaskowiec. Każdy z tych kruszców ma swoje unikalne cechy, a nasz zespół chętnie pomoże Państwu wybrać ten, który najlepiej spełnia Wasze oczekiwania pod względem koloru, tekstury i trwałości.

Rozumiemy, że każda osoba jest wyjątkowa, dlatego oferujemy możliwość spersonalizowania nagrobków Purest. Możemy dodać subtelne detale, takie jak delikatne wyryte wzory, symbole lub inskrypcje, aby nagrobek był jeszcze bardziej spersonalizowany i odzwierciedlał charakter zmarłej osoby. Nasza firma dąży do zapewnienia najwyższej jakości usług. Poświęcamy uwagę każdemu detalowi, aby stworzyć nagrobek Purest, który będzie nie tylko piękny, ale i trwały przez wiele lat. 

Wzory Purest® to nowoczesne formy w stylu eko-minimalizmu. Zyskały one uznanie Instytutu Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie, stanowiącego jedyny w Polsce niezależny audyt wzorniczy promujący dobrze zaprojektowane produkty oraz wyznaczający trendy wzornicze.

„Purest ma ogromny potencjał do zaprowadzenia porządku w stylistycznym chaosie przestrzeni cmentarnej, będącym dziedzictwem okresu PRL, post-PRL i towarzyszącego im deficytu wyznaczników dobrego smaku. Jest to koncept przemyślany, do tego zweryfikowany przez specjalistów z dziedziny historii sztuki, współczesnych trendów (...)"

Zapraszamy do obejrzenia Katalogu Purest® oraz na stronę www.purest.pl.

 good design 2020

 nagrobki piękne w swojej prostocie
 
katalog purest


Wzory są chronione prawnie. Oferujemy wzory przemysłowe zastrzeżone w Urzędzie Patentowym RP, wzory potwierdzone notarialnie, chronione prawem autorskim (Dz. U. nr 24 poz. 83; art: 78, 79, 80). Ochronę prawną sprawuje Kancelaria Adwokacka Krzysztof Zuber z Wrocławia. W przypadku stwierdzenia naśladownictwa odpowiedzialność za bezprawne skorzystanie ze wzoru lub jego części ponosi zarówno zamawiający jak i wykonawca z przewidzianymi prawem roszczeniami, w tym także z zadaniem rozebrania pomnika nagrobnego na koszt właściciela nagrobka. Korzystanie ze wzorów, zarówno w części lub w całości, bez pisemnej zgody autora jest zabronione (modyfikacja wymiarów lub materiału lub kompozycji napisu lub skorzystanie z części projektu nie zwalnia od odpowiedzialności). Więcej o problematyce w artykule: 
"Czy nagrobki na cmentarzu można kopiować?”

 

cytat

Nie sama praca, ale jej cel sprawia, że to jest coś wyjątkowego

William Paul Young

 

Formularz zapytania

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności.
 

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej kamex.info.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.