Nagrobki

Nagrobki

 

 

Ponad 40 letnia tradycja zobowiązuje, dlatego też swoją wysoką pozycję na rynku utrzymujemy niezmiennie dzięki wysokiej jakości świadczonych usług, terminowości, różnorodności wykonywanych nagrobków granitowych.

Poniżej kilka opinii naszych Klientów, które mogą Państwo zweryfikować również w przeglądarce Google.

Izabela Żurawicka:
Pozytywne: Jakość, Profesjonalizm, Punktualność
Bardzo profesjonalne i rzetelne podejście do wykonywanej pracy.
Pomnik wykonany bez zarzutu, efekt piękny. Cały proces począwszy od wyboru do realizacji pomnika odbywał się w bardzo miłej atmosferze , pełna informacja na każdym etapie realizacji zamówienia.
To co najbardziej mnie ujęło to bardzo wysoki poziom kultury właścicieli jak i pracowników.
Polecam wszystkim z czystym sumieniem. Jeżeli ktoś szuka solidnej i uczciwej firmy do wykonania pomnika to tylko Kamex !"

Justyna Kowalska:
Profesjonalna firma!!!!
Doradzają,podpowiadają,wykonanie nagrobka perfekcyjne i przed umówionym czasem!!!! Firma godna polecenia i zaufania.

Kamila Szczepanowska:
Zdecydowaliśmy się na pomnik na dwa miejsca. Zarówno na poziomie zawierania umowy, jak i precyzowania elementów pomnika, przedstawiciel firmy wykazał się ogromnym taktem i profesjonalnym podejściem do nas jako klientów, jak i ludzi w trudnej sytuacji, jaką jest rozmowa o grobie bliskiej osoby. Pomnik nie był ani mały ani prosty, składał się z wielu elementów różnej wielkości, co komplikowało montaż.
Sam montaż został dokonany w terminie, w ciągu paru godzin zaledwie, bez żadnych wpadek czy uszkodzeń. Otrzymaliśmy także bardzo jasne i pomocne rady, jak najlepiej o pomnik zadbać w przyszłości.
Naprawdę polecam firmę, bo widać, że znają się na swojej pracy i mają ludzkie podejście do klienta.

Edyta Osiak:
Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Profesjonalizm, Punktualność, wartość
Życzliwe i profesjonalne podejście na każdym etapie, począwszy od przedstawienia oferty, przez przygotowanie projektu aż po sprawny montaż. Jakość wykonania nagrobka bardzo dobra. Wygląda nawet lepiej niż na wizualizacji.

Artur Zjawiony:
W zasadzie od pierwszego momentu pełen profesjonalizm... Panowie mieli duże wyzwanie - pomnik, plus wymyślny, piękny krzyż. Wszystko wykonali na medal. Z czystym sumieniem polecam Kamex, bo to profesjonalna i sprawna ekipa, zarówno na poziomie biurowej obsługi klienta jak i wykonawstwa. Kulturalnie, rzeczowo, żadnych przesunięć terminów. Jeszcze raz dziękuję!

 

 

cytat

Nie sama praca, ale jej cel sprawia, że to jest coś wyjątkowego

William Paul Young

 

Formularz zapytania

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności.
 

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej kamex.info.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.